Tule mentiiks
Prindi lehekülg

 

 

TEMP* on programm, mille raames antakse töötule vabatahtlikust mentor. Mentorilt oodatakse suhtlemise ja koostöö kaudu abi mentiile enda jaoks uute töövõimaluste nägemisel. Programmis osalemine on tasuta.

 

Kas soovid tutvuda inimesega, kellel on sinu omaga sarnane haridus, eriala või sarnased kogemused? Kas usud, et uued kogemused, sealhulgas suhtluskogemus, on tõhus vahend enda arendamiseks?

 

Kui sa vastasid neile küsimustele jaatavalt, siis oled teretulnud osalema programmis TEMP! Programmist TEMP mentee’na osavõtja on Harjumaal või Ida-Virumaal elav inimene, kes praegu ei tööta. Igale programmist osavõtjale valitakse mentor individuaalseks suhtlemiseks ning samuti ühiseks kultuuri-, spordi- ja teiste ürituste külastamiseks. Igas kuus kulub mentoriga individuaalseks suhtlemiseks aega ligikaudu 4–6 tundi. Programm kestab kuus kuud.

 

Programmist osavõtmiseks tuleb täita ankeet ja läbida vestlus projekti koordinaatoritega. See aitab panna kokku mentorpaarid, võttes maksimaalselt arvesse mentori ja mentee ühiseid huvisid, kogemusi ja eriala.

 

Projektist võivad osa võtta Harjumaa ja Ida-Virumaa elanikud, kes praegu ei tööta. Eelistame osalejaid vanuses 15–26 aastat ja 50+.

 

Programm pakub mentiile:

- tutvusringkonna laiendamist;
- eneseusu tugevdamist ja enesehinnangu tõstmist töö otsimisel;
- suhtlemist mentoriga, kes võib teid töö otsimisel toetada;
- võimalust vaadata uue pilguga raskusi, millega te töö otsimisel kokku puutute;
- kultuuri- ja spordiürituste külastamist.

 

Saatke oma andmed (nimi, vanus ja kontaktandmed) 7. aprilliks 2017 aadressil info@sammud.ee

*TEMP - töötute elanike mentorprogramm