Tule mentoriks
Prindi lehekülg

 

TEMP* on programm, mille raames antakse töötule vabatahtlikust mentor. Mentorilt oodatakse suhtlemise ja koostöö kaudu abi mentiile enda jaoks uute töövõimaluste nägemisel.

 

Kas soovid parandada oma juhendamis- ja coaching’u oskusi ning laiendada tutvusringkonda? Kas usud, et uued kogemused, sealhulgas suhtluskogemus, on tõhus vahend enda harimiseks?

 

Kui sa vastasid neile küsimustele jaatavalt, siis just sind me otsime! Mentor on vabatahtlik, kes saab eraldada mentiiga individuaalseks suhtlemiseks igas kuus ligikaudu 4–6 tundi. Programmi raames on samuti võimalik külastada ühiselt kultuuri-, spordi- ja teisi üritusi. Programm kestab kuus kuud. Programmi koordinaator pakub kogu projekti jooksul mentorile abi ja tuge. Programmi ajal on mentoritel samuti võimalus omavahel kohtuda ja kogemusi vahetada.

 

Programmist osavõtmiseks tuleb täita ankeet ja läbida vestlus projekti koordinaatoritega. See aitab panna kokku mentorist ja mentiist koosnevad paarid, võttes maksimaalselt arvesse nende ühiseid huvisid, kogemusi ja eriala.

 

Projekti raames võivad mentoriks saada vanemad kui 20-aastased töötavad inimesed. Erinõuded hariduse, töökogemuse ja eriala kohta puuduvad.

 

Programm võib olla mentorile kasulik, sest:

- te parandate oma juhendamis- ja coaching’u oskusi;
- laiendate tutvusringkonda;
- õpite kogemuse, sealhulgas teiste juhendajatega suhtlemise kaudu;
- mentor saab kvaliteetse kahepäevase mentorluse alase koolituse;
- mentorlusprogrammist mentorina osavõtmine pakub alati võimalust ennast arendada – vaadata üle oma teadmiste- ja kogemustepagas, anda oma panus tervikliku ühiskonna arendamisse ning saada vabatahtlikuna töötamise kogemus;
- te soovite praktiseerida vene keelt;
- te saate programmi raames külastada kultuuri- ja spordiüritusi.

 

Saatke oma andmed (nimi, vanus ja kontaktandmed) 7. aprilliks 2017 aadressil info@sammud.ee

 

 

*TEMP - töötute elanike mentorprogramm