Tulemused
Prindi lehekülg
Nimi: Keeleliselt mitmekesise töötajaskonnaga avaliku sektori organisatsioonide väärtustamine ning teavitus eesti keelest erineva emakeelega inimestele karjäärivõimalustest avalikus sektoris
Tüüp: Avatud hankemenetlus
Tähtaeg: 31.10.2016 00:00 - 10.01.2017 16:00
Korraldaja:
Rakenduskeskus

Kirjeldus

Hanke eesmärk on kavandada ja ellu viia teavituskampaania, mis julgustab eesti keelest erineva emakeelega noori kandideerima tööle riigisektorisse ning selgitab neile, miks tasub siduda oma tööalane tulevik Eestiga. Samuti selgitab kavandatav teavituskampaania Eesti riigisektori juhtidele, miks on mõttekas võtta tööle ka eesti keelest erineva emakeelega inimesi ja kuidas nendeni jõuda.

Teavituskampaania peab endas sisaldama nii meediakampaaniat online-kanalites ja sotsiaalmeedias kui ka erinevaid suhtekorraldustegevusi. Hanke raames valmistatakse MISA veebi alamlehena teavituskampaania maandumisleht. Samuti on oodatud kõik täiendavad lahendused ja ideed, mida pakkuja peab eduka teavituskampaania elluviimiseks vajalikuks. Kampaania läbiviimisel on oodatud uudsed ja kaasaegsed lähenemised. Teavituskampaania tuleb ellu viia 2017. aasta esimesel poolaastal.

Hange korraldatakse Euroopa Sotsiaalfondi projekti „Eesti ühiskonnas lõimumist toetavad tegevused“ tegevuse 5.3 „Koostöö- ja kommunikatsioonitegevused“ alategevuse 5.3.2 „Lõimumisalased kommunikatsioonitegevused“ raames.

Hankedokumentidega saab tutvuda e-riigihangete registris aadressil https://riigihanked.riik.ee/register/hange/178561.

Pakkumus tuleb esitada e-riigihangete registris hiljemalt 10. jaanuaril 2016 kell 16.00.  


Organisatsioon/nimi Toetatud ettevõtmine Summa
Big Idea Group
99 960.00 EUR
  Kokku: 99 960.00 EUR