Uudised
Prindi lehekülg
Alates 25. septembrist saab registreeruda tasuta eesti keele kursustele
25.09.2017

PRESSITEADE

Alates 25. septembrist 2017 on võimalik registreeruda eesti keele kursustele tasemel A1, A2, B1 ja B2. Tallinnas, Tartus, Narvas, Sillamäel, Jõhvis ja Kohtla-Järve Ahtme linnaosas avatakse sel sügisel ühtekokku 38 koolitusgruppi 572 inimesele.

Keelekursustele saab registreeruda regulaarselt kaks korda aastas vahetult enne iga uue kursuse algust. Sestap pole muretsemiseks põhjust, kui mõni soovija seekord gruppidesse ei mahu või ei leia sobilikku aega - järgmised kursused algavad juba uuel aastal.

Sellisel kujul on keelekursused korraldatud kuni 2020. aasta lõpuni.

Kõik, kes soovivad tasuta eesti keelt õppida, saavad kursustele registreeruda Integratsiooni Sihtasutuse veebilehel: https://www.integratsioon.ee/keelekursusele-registreerumine

Ootame kursustest osa võtma eesti keelest erineva emakeele ja kultuuriga vähelõimunud püsielanikke ja uussisserändajaid Eesti eri piirkondadest.

Integratsiooni Sihtasutus korraldab keelekursusi koostöös koolitajatega MTÜ Atlasnet, Multilingua Keelekeskus OÜ, Folkuniversitetet Estonia MTÜ ja Sihtasutus EDUKOOL.

Eesti keele kursustel õppimise kulud katab Euroopa Sotsiaalfond projektiga „Eesti ühiskonnas lõimumist toetavateks tegevusteks toetuse andmise tingimused“ ja kultuuriministeerium.
 

Taustainfo tasuta eesti keele kursustest 2015-2017:

 

2015. aastal registreerus Integratsiooni Sihtasutuse leheküljel kursustele ligi 6000 inimest.

 

2015. aasta sügisest kuni 2017. aasta septembrini on A2, B1 ja B2 tasemel eesti keele kursustel osalenud 4833 inimest.