Uudised
Prindi lehekülg
Kutsume osalema konkursil Narva eesti keele maja juhataja leidmiseks
07.02.2018

Integratsiooni Sihtasutus kuulutab välja konkursi

 

Narva eesti keele maja juhataja leidmiseks.

 

Just sellel ametikohal on Sul võimalik luua ja viia ellu visioon, millest järgnevad põlvkonnad uhkusega räägivad.

 

Ootame Sind kandideerima, kui Sinu kirg on:

-   lõimumine ja tasakaalus ühiskond;

-   kaasav eestvedamine ning võrgustikuga suhtlemine;

-   keeleõpe ja andragoogika.

 

Kui tunned end ära omadustes: südikas, loov, innovaatiline, empaatiline, liikuv, suhtleja, süsteemne, sihikindel ja avatud.

Kui juhindud väärtustest: sallivus ja eetilisus.

 

Eesti keele maja juhi töö teeb sujuvaks arusaam avaliku sektori toimimisest, tugev akadeemiline vundament (soovitavalt magistrikraad kasvatusteadustes, majanduses või riigiteadustes), varasem juhtimiskogemus, avaliku esinemise oskus ning eesti, vene ja inglise keele kõrgel tasemel valdamine. Samuti tulevad kasuks eelnevad teadmised erinevate fondide rakendamisest.

 

Sinu peamiseks väljakutseks saab Integratsiooni Sihtasutuse üksuseks oleva eesti keele maja üles ehitamine Narvas, meeskonna loomine ja juhtimine, võrgustiku loomine koos oma valdkonna asjatundjatega ning avaliku kuvandi loomine.

 

Omalt poolt pakume tööd väärtustavat kompensatsioonipaketti ning erilises ja olulises valdkonnas tegutsemise kogemust, valdkonna parimatest asjatundjatest koosnevat organisatsiooni; avatud juhtimisstiili ja eneseteostuse võimalust Eesti täna ühes kiiremini arenevas linnas.

 

Kandideerimiseks palun saada oma CV ja haridust tõendava dokumendi koopia hiljemalt 05. märtsiks 2018 läbi CV-Online’i, CV Keskuse või otse e-mailile Irene.Kaosaar@integratsioon.ee.

Lisa ¾ A 4 mõttearendus teemal: Eesti keele maja Narvas on oluline, sest…

 

Lõppvooru pääsenud kandidaate ootame grupiintervjuule, mille viib läbi karjäärinõustaja ja psühholoog Tiina Saar-Veelmaa.

 

Kõigile lõppvooru pääsenud kandidaatidele pakume võimalust personaalseks tagasisideks.

 

Asukoht:                     Narva

Tööaeg:                      täistööaeg

Tööle asumise aeg:    esimesel võimalusel

 

Lisainfo: Irene Käosaar

juhataja

Integratsiooni Sihtasutus

Irene.kaosaar@integratsioon.ee

 

Integratsiooni Sihtasutus on 1998. aastal loodud riigi sihtasutus, mille eesmärk on toetada mitmesuunalist lõimumist Eestis. Töötame selleks, et riigis elavatel teiste rahvaste esindajatel ja eestlastel oleks siin koos hea elada – töötada, õppida, kultuuri edendada. Soovime, et kõigil eestimaalastel oleks võrdsed võimalused olla meie ühiskonna täisväärtuslik liige. Täpsem informatsioon: www.integratsioon.ee