Uudised
Prindi lehekülg
Eetris on saatesari „DILEMMA“
06.10.2004

7. oktoobril tuleb ETV-s eetrisse saatesarja „Dilemma“ esimene saade, mis toob vaatajateni tavaliste inimeste erilised mured. Esimese saate kangelased on trikiratturid Kristjan ja Artjom, kes seisavad probleemi ees – kuidas ületada bürokraatiamägesid?

Kristjan ja Artjom on Tallinnas elavad noored, kelle hobiks on trikirattasõit. Täna harjutavad poisid Lasnamäe nurgas omal käel ehitatud mullatrampliinidel ja unistavad kõigile avatud, kõrgtasemel hüppemägedega rattapargist, kus saaks korraldada ka rahvusvahelisi võistlusi. Kuid kuidas leida sobilik maatükk ja raha pargi ehituseks – just selle probleemi lahendamisega on hõivatud kangelased ja saatejuht.   

30 saatest koosnev sari tutvustab eri rahvusest inimeste igapäevaelu ja nende ees seisvaid dilemmasid Eestimaa eri paikades, Narva-Jõesuust Setumaani. Vaatamata erinevale kultuuritaustale ja keelele, on igapäevaprobleemid inimestel tihti sarnased ja ei sõltu rahvusest.

Saatejuhtidena teevad oma debüüdi teleekraanil ajakirjanikud Aleksandra Manukjan ja Viktoria Ladõnskaja.

Saade on eetris neljapäeviti kell 18.15 vahetult enne venekeelset Aktuaalset Kaamerat. Telesaadet toodab AA Visioon Stuudio ja seda finantseerib Euroopa Liit. EL toetusel on reedeti kell 19.30 Raadio 4 eetris ka  noortesaade “Ecтъ Контакт!”