Uudised
Prindi lehekülg
Avanes konkurss lõimivate spordi- ja kultuuritegevuste korraldmiseks
14.04.2014

PRESSITEADE

Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed (MISA) kuulutas välja projektikonkursi lõimivate ning ühist teabevälja toetavate spordi- ja kultuuritegevuste korraldamiseks.

“Konkursiga pakume võimalust kultuuri- ja spordialaste koostöötegevuste kaudu toetada lõimumist Eesti ühiskonnas. Soovime soodustada sallivust ja koostööd ning toetame näiteks erinevate kultuuride tutvustavate etenduste, festivalide, näituste või laste- ja noortekirjanduse tõlkimise kaudu,” kommenteeris MISA mitmekultuurilise hariduse üksuse koordinaator Maarja Mänd.

“Lisaks toetame selle konkursiga ka massi- või meeskonnaspordi üritusi, mis kaasavad erineva rahvusliku ja kultuurilise taustaga inimesi,” lisas Mänd.

Kokku jagatakse projektitoetusteks 64 400 eurot. Projektitaotluste esitamise tähtaeg on 28. aprill.

Huvilistele toimub 15. aprillil kell 10.00 MISA kontoris (Lõõtsa 2a, Tallinn) konkurssi tutvustav infopäev, kus saab lähemat teavet konkursi nõuete ja eesmärkide kohta. Infopäeval osalemiseks tuleb eelnevalt registreeruda e-posti aadressil maarja.mand@meis.ee. Konkursi tingimused ja kõik vajalikud dokumendid on kättesaadavad ka sihtasutuse kodulehel.

Projektikonkurssi toetatakse Kultuuriministeeriumi kaudu riigieelarvest.

Lisainfo:
Maarja Mänd
Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed
Mitmekultuurilise hariduse üksuse koordinaator

Tel 659 9853
E-post maarja.mand@meis.ee